اختتامیه سومین جشنواره گلچین هلال، 10 بهمن ماه با مشارکت 27 استان و 7 سازمان و معاونت تابعه جمعیت هلال احمر برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری سلامت اختتامیه سومین جشنواره گلچین هلال 10 بهمن ماه در مجتمع دارویی و درمانی هلال احمر در تهران و اسامی برندگان روابط عمومیهای برتر استانها، معاونتها و سازمانهای جمعیت هلال احمر اعلام شد.
بنابراین گزارش؛ در این جشنواره 27 استان، 7 سازمان و معاونت در بخش های تبلیغات، ارتباط رسانهای، ارتباط الکترونیک، پژوهش و افکارسنجی در سه گروه استانهای برخوردار، استانهای کم برخوردار و سازمانها و معاونت ها مشارکت داشته و آثار آنها ارزیابی شد که اسامی برندگان به شرح زیر است:
تبلیغات
نفر اول در بخش استانهای برخوردار: محمد مهدی احمدی از استان گلستان
شایسته تقدیر در بخش استانهای برخوردار: مجتبی محمودی از خراسان رضوی
نفر اول در بخش استانهای کم برخوردار: نرگس مقیمی از سیستان و بلوچستان
نفر دوم در بخش استانهای کم برخوردار: سمانه داورپناه از سمنان
نفر سوم در بخش استانهای کم برخوردار: صادق رضاپسند و شاهین جواهری از استان های ایلام و چهارمحال بختیاری
شایسته تقدیر در بخش استانهای کم برخوردار: ناهید عباس نژاد از هرمزگان
نفر اول در بخش سازمانها و معاونتها: بهاره الیاسی در معاونت آموزش، پژوهش و فناوری
نفر دوم در بخش سازمانها و معاونتها: امیرطاهر حسین خان در سازمان داوطلبان
شایسته تقدیر در بخش سازمانها و معاونتها: صادق رحمدار از مجتمع دارویی و درمانی هلال
خبر و ارتباطات رسانهای
نفر اول در بخش استانهای برخوردار: شهریار انصاری از اصفهان
نفر سوم در بخش استانهای برخوردار: علی جعفری از مازندران
نفر اول در بخش استانهای کم برخوردار: لقمان ازدست از کرمان
نفر سوم در بخش استانهای کم برخوردار: رامین معبودی از اردبیل
شایسته تقدیر در بخش استانهای کم برخوردار: ابراهیم فولادی از بوشهر
فعالان رسانه
نفر اول در بخش سازمانها و معاونتها: امیرطاهر حسین خان از سازمان داوطلبان
نفر دوم در بخش سازمانها و معاونتها: سید مصطفی مرتضوی از سازمان امدادونجات
نفر سوم در بخش سازمانها و معاونتها: مسعود آسیما از سازمان جوانان
شایسته تقدیر از استانها: اروجعلی شهودی از آذربایجان غربی و سیدحسن پورمیر رضایی از قم
ارتباطات الکترونیک
نفر دوم در بخش استانهای برخوردار: مجتبی محمودی از خراسان رضوی
نفر دوم در بخش استانهای کم برخوردار: مجتبی طحان از خوزستان
نفر سوم در بخش استانهای کم برخوردار: حامد زارع و صدیقه سالارکیا از البرز و کرمان
نفر اول در بخش سازمانها و معاونتها: مسعود آسیما از سازمان جوانان
نفر دوم در بخش سازمانها و معاونتها: سید مصطفی مرتضوی از سازمان امدادونجات
شایسته تقدیر در بخش سازمانها و معاونتها: بهاره الیاسی در معاونت آموزش، پژوهش و فناوری
نظر شما